Szeroki asortyment

Piekarnie spod znaku Putka to szeroki asortyment wysokiej jakości pieczywa i wyrobów cukierniczych. Obecnie produkujemy ponad 80 rodzajów chleba, bułek i bułeczek oraz ponad 120 wyrobów ciastkarsko-cukierniczych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen wybór pieczywa zarówno pakowanego jak i niepakownego, świeżego i o przedłużonej trwałości oraz drożdżówki, pączki, bułki słodkie, ciasta i ciasteczka, a także torty. Wykonujemy również nietypowe zamówienia, dostosowując technologię i termin wykonania do życzenia klienta.

Nasze zakłady pracują w systemie ciągłym - 7 dni w tygodniu. Dzięki wykwalifikowanej kadrze 280 pracowników w ciągu doby wypiekamy średnio 40 ton różnego rodzaju produktów, co plasuje nas pod względem produkcji na jednym z czołowych miejsc wśród warszawskich piekarni.

Niezmiennie od lat nasze produkty odznaczają się wysoką jakością oraz doskonałymi walorami smakowymi. Stale obserwujemy rynek, by móc jak najszybciej wychwycić zmieniające się trendy i potrzeby konsumentów. W dobie wzrastających wymagań klientów nie możemy sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia, dlatego tak wiele uwagi przywiązujemy do jakości oferowanych przez nas produktów.