Szeroki asortyment

Piekarnie spod znaku Putka oferują szeroki asortyment wysokiej jakości pieczywa i wyrobów cukierniczych. Obecnie produkujemy ponad 70 rodzajów chleba, bułek i bułeczek oraz ponad 80 wyrobów ciastkarsko-cukierniczych.

Wśród produktów Putka znajduje się pełen wybór pieczywa, zarówno pakowanego, jak i niepakownego oraz drożdżówki, pączki, bułki słodkie, ciasta i ciasteczka, a także torty. Wykonujemy również nietypowe zamówienia, dostosowując technologię i termin wykonania do życzenia klienta.

Osobną kategorię stanowią wypieki bezglutenowe certyfikowane znakiem Przekreślonego Kłosa. Piekarnia oferuje 30 wypieków bezglutenowych, w tym pieczywo i wyroby cukiernicze, które zmieniają się na przestrzeni roku. W stałej ofercie jest 18 produktów bezglutenowych, które można kupić także w sklepie online pod adresem: www.putka.pl/sklepbezglutenu.

Specjalnie dla Klientów, którzy szukają prostych i smacznych przekąsek do pracy czy szkoły, asortyment produktów wzbogaciliśmy także o świeże, przygotowywane w piekarni kanapki, sałatki oraz jogurty z dodatkami.

Obecnie pieczywo i wyroby cukiernicze Putka można kupić w 120 piekarniach własnych i 27 piekarniach patronackich na terenie Warszawy i okolic oraz w Łodzi, jak również w mniejszych i większych sklepach spożywczych.

Wypieki Putka wytwarzane są w trzech miejscach w Warszawie i okolicach. Pieczywo wypiekane jest w piekarni głównej w Jawczycach pod Ożarowem Mazowieckim, cukiernictwo wytwarzane jest w cukierni głównej w Warszawie-Wesołej, a produkty bezglutenowe w piekarni bezglutenowej na Grochowie.