Wypieki

Piekarnie spod znaku Putka oferują szeroki asortyment wysokiej jakości pieczywa i wyrobów cukierniczych.

Obecnie produkujemy ponad 70 rodzajów chleba, bułek i bułeczek oraz ponad 80 wyrobów ciastkarsko-cukierniczych.

Wśród produktów Putka znajduje się pełen wybór pieczywa, zarówno pakowanego, jak i niepakownego oraz drożdżówki, pączki, bułki słodkie, ciasta i ciasteczka, a także torty. Wykonujemy również nietypowe zamówienia, dostosowując technologię i termin wykonania do życzenia klienta.

Osobną kategorię stanowią wypieki bezglutenowe certyfikowane znakiem Przekreślonego Kłosa nadanym przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie BezglutenowejW stałej ofercie znajduje się ponad 20  wypieków bezglutenowych, w tym pieczywo i wyroby cukiernicze, które pojawiają się wymiennie na przestrzeni roku. Produkty te można  także nabyć  w sklepie online pod adresem: www.putkabezglutenu.pl

 

Wzbogaciliśmy nasz asortyment

Specjalnie dla Klientów, którzy szukają prostych i smacznych przekąsek do pracy czy szkoły, asortyment produktów wzbogaciliśmy także o świeże, przygotowywane w piekarni kanapki, sałatki, pizze i zapiekanki, jogurty z dodatkami oraz proponujemy śniadania serwowane w wybranych lokalizacjach.

 

Sklepy firmowe i patronackie 

Obecnie pieczywo i wyroby cukiernicze Putka można kupić w 178 piekarniach firmowych i 55 piekarniach franczyzowych na terenie Warszawy i okolic oraz w Łodzi, jak również w mniejszych i większych sklepach spożywczych.

Wypieki Putka wytwarzane są w trzech miejscach w Warszawie i okolicach. Pieczywo wypiekane jest w piekarni głównej w Jawczycach pod Ożarowem Mazowieckim, cukiernictwo wytwarzane jest w cukierni głównej w Warszawie-Wesołej, a produkty bezglutenowe w piekarni bezglutenowej na Grochowie.