Flota

Dostawy na czas, dzięki bazie transportowej.

 

 

 

Codziennie przy pomocy naszej bazy transportowej, obejmującej ponad 100 oznakowanych samochodów dostawczych, dowozimy pieczywo i wyroby cukiernicze do blisko 1000 odbiorców na terenie Warszawy i w jej okolicach. Wszystkim naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić stałe i terminowe dostawy w dogodnym dla nich miejscu i czasie.
Nasi kierowcy to nie tylko dostawcy. To zaufani ludzie - uszy i oczy naszej firmy. W punktach, którymi się opiekują, służą fachową pomocą, pomagają dobrać właściwy asortyment, a w wielu sklepach, odciążając personel sami regulują zamówienia.

 

 

 

Od maja 2023 flota samochodowa firmy, wzbogaciła się o dwa samochody z napędem elektrycznym, które zasilane są z instalacji fotowoltaicznej zamontowanej na dachu siedziby firmy w Jawczycach. Ekologia i odpowiedzialność wpisane są w naszą strategię działania. Systematycznie rozwijamy się i inwestujemy w nowe technologie zarówno w piekarniach i cukierniach, jak również we wszystkich innych dziedzinach związanych z produkcją, promocją i logistyką.