Polityka jakości

Nieustannie dążymy do zapewnienia Państwu najwyższej jakości oferowanych przez nas wyrobach oraz poziomu obsługi.

Zadowolenie Klientów, satysfakcja współpracowników oraz dostawców są podstawą naszego trwałego rozwoju i wyznaczają nam kierunek działania na przyszłość. 

Otrzymaliśmy międzynarodowy certyfikat IFS Food, który potwierdza, że pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami higieny, bezpieczeństwa i jakości w procesie produkcji. 

Dzięki zastosowaniu ostrych procedur na każdym etapie produkcji, wyborze tylko sprawdzonych dostawców oraz dbałości i zaangażowaniu wszystkich pracowników nasze produkty są zawsze powtarzalne, bezpieczne dla konsumenta oraz odznaczają się doskonałymi walorami smakowymi oraz wysoką jakością wykonania.

Nasze osiągnięcia potwierdzają, że Piekarnie Cukiernie Putka, to firma solidna i godna zaufania. Oznacza on, że pracujemy zgodnie ze wszystkimi normami i spełniamy najostrzejsze wymogi nałożone na producentów żywności.

Są powody do dumy, ale też wyzwanie i ogromna motywacja do dalszej pracy. Wiemy, że nie możemy poprzestać na tym, co udało nam się osiągnąć i zamierzamy w dalszym ciągu pracować nad tym, by nazwa Piekarnie Cukiernie Putka była synonimem wysokiej jakości.